בואו להכיר את המסכות שישמרו על עור הפנים שלכם

בואו להכיר את המסכות שישמרו על עור הפנים שלכם

בתקופת ימי הקורונה, אשר עדיין לא הסתיימה לגמרי, מצאנו את עצמנו הולכים לכל מקום עם מסיכה, כחלק מהוראות ארגון הבריאות העולמי, משרד הבריאות ורופאים מומחים בתחום. השימוש במסיכה נועד להגן עלינו ועל הסובבים אותנו מפני הדבקה בנגיף.

מעבר לאי הנוחות בצורך לקחת את המסיכה לכל מקום ולהשתמש בה, ומעבר לתחושת האי נוחות לשים מסיכה במרחב הציבורי או במקומות אחרים בהם שהינו זמן רב, הרי שהמסיכה גם גרמה אי נוחות ונזקים לעור הפנים. בין אם זה בגלל סוג החומר ממנו היא עשויה ובין אם זה בגלל השילוב של מסיכה ותנאי מזג אוויר, יובש ולחות.

זה לא חייב להיות כך – ניתן לשמור על עור הפנים גם עם מסיכה

מי שבוחר להשתמש במסכות של חברת סונוביה, נהנה מאפשרות לשמור על עור הפנים שלו בצורה אופטימלית, גם אם הוא צריך לשים מסיכה שעות ארוכות. בין אם מדובר במקום עבודה, ביקור אצל אנשים אחרים או אפילו בזמן טיול בשטח.

מסכות של חברת SONOVIA עשויות מבד איכותי, נושם, עמיד ונעים, אשר מאפשר לנו להשתמש בהן מבלי שתיגרם לנו אי נוחות או להבדיל, מבלי שאנחנו נצטרך להתמודד עם גירויים ופצעים בעור הפנים בעקבות שימוש ממושך. היום ניתן לרכוש את המסכות של החברה באתר מסיכות סונוביה אונליין.

המומחים של חברת סונוביה עמלים קשות על פיתוח טכנולוגיה המוחדרת לבד של מסכות רב שימושיות, עשויות מבד איכותי, עמיד וחזק, אשר מנטרל חיידקים, פטריות, ווירוסים עמיד מפני ריחות לא נעימים ומאפשר למי שמשתמש במסיכה, לחזור ולעשות בה שימוש חוזר בגלל שהבד במסכה של סונוביה מנטרל וירוסים וחיידקים, אין צורך לשטוף את המסכה לעיתים קרובות כי היא לא מזדהמת. אפשר לכבס אותה לפי הצורך אם היא מתלכלכת.

מדוע זה מהותי?

צריך להבין, מרביתנו נאלצים להשתמש במסכות באופן זמני, גם אם מדובר בתקופה של שנה, סביר להניח שהתקופה תסתיים ואנחנו נוכל לחזור ולהניח את המסיכה בצד.

אם הם ישתמשו במסכות לא איכותיות, מסכות שאינן מגנות על עור הפנים, אז לאורך זמן הם יצטרכו להתמודד עם פצעים ובעיות עור אחרות, ואפילו הפרעה בנשימה. שימוש במסכות של חברות סונוביה, יעזור להם להתמודד עם המצב ולהימנע ממנו.

לכן, חשוב מאוד להשתמש במסכות שאינן גורמות פצעים ואי נוחות לעור הפנים, מסכות שיכולות להקל באופן מהותי גם באופי השימוש וגם למנוע פצעים ונזקים לאורך זמן.

למידע נוסף אודות המסיכות ורכישה היכנסו לאתר Sonovia.