ניקיון משרדים לקראת פסח

ניקיון משרדים לקראת פסח

פסח הינו חג של חופש, התחדשות, התחלות חדשות ולא פחות חשוב ניקיון. בפסח אנשים רבים לוקחים על עצמם פרויקט של ניקוי יסודי והכשרת הבית אך ישנם גם משרדים ועסקים רבים אשר מנצלים את התקופה לצורך ניקוי יסודי ורציני. לעיתים מדובר אך ורק בניקיון אך יש מקרים בהם מנצלים את התקופה להתחדשות כולל שיפוץ בין אם נקודתי ובין אם החלפה של ריהוט באופן מלא או חלקי אך כמובן שלא מדלגים על תהליך הניקיון היסודי של המשרדים.

מה ההבדל בין ניקיון משרדים שגרתי לבין ניקיון משרדים לקראת פסח?

ניקיון פסח כמו שהרוב יודע זהו ניקיון יסודי מאוד, למעשה כאשר מדברים על ניקיון פסח מדובר על ניקיון אשר מטרתו להכשיר את המרחב ולנקות אותו מחמץ לקראת פסח, אך גם במקומות אשר אינם מבצעים ניקיון לצורך הכשרת המקום והוצאת החמץ ניקיון פסח מתייחס לניקיון יסודי ביותר. אם בשגרה ניקיון של משרד כולל לרוב ניקוי אבק, ריקון פחים ושטיפת רצפות, ניקוי שירותים ואת פינת הקפה, פעמים רבות ניקיון המשרד לפסח יכלול ניקוי יסודי יותר כמו חלונות, ארונות ולעיתים אפילו הזזה של ריהוט במידה והדבר מתאפשר.

למה חשוב לשים לב כאשר עושים ניקיון משרדים לפסח?

במידה וניקיון המשרדים מתבצע על ידי חברת ניקיון או מנקה יש לתדרך אותה מה בדיוק חשוב לכם בניקיון הספציפי הזה. האם יש אפשרות לנקות חלונות, תריסים, אולי לנקות אבק מתמונות שונות התלויות ברחבי המשרד. במידה וחשוב לכם נושא ההכשרה לפסח חשוב לשים לב לחומרי הניקוי בהם משתמשים שכן יש חומרים בעלי כשרות מיוחדת לפסח ולא פחות חשוב לשים דגש באזור המטבח ולנקות בצורה יסודית את הארונות, המגירות, המקרר ולהקפיד להוציא את כל החמץ מהמרחב. חשוב לזכור שבמידה ואינכם נעזרים בחברת ניקיון בשוטף לקראת פסח יש ביקוש גדול ולכן חשוב לסגור את נושא הניקיון מספיק זמן מראש כדי שאכן יגיע צוות ניקיון למשרד שלכם.

חומרי ניקוי היכן לקנות?

לרוב ניקיון של משרדים דורש חומרי ניקוי מאוד בסיסיים, חומר לשטיפת רצפות, תרסיס לניקוי אבק וכמובן שאם יש במשרד מטבח נוזל כלים וכאשר יש  שירותים גם חומר לניקוי השירותים והכיור. רכישה של חומרי ניקוי יכולה להיות חלק משירות אותו נותנת חברת הניקיון במידה ויש לכם אחת כזו אך פעמים רבות רכישת חומרי הניקוי הינה באחריות הלקוח. אחת הדרכים הפשוטות לרכוש חומרי ניקוי למשרד זה כאשר עושים הזמנה של ציוד משרדי, שכן מקומות רבים אשר מציעים לרכישה ציוד משרדי מציעים בין היתר גם ציוד נוסף למשרד כמו חומרי ניקוי שונים, שקיות אשפה, סמרטוטים, כלים חד פעמיים, מוצרים שונים לכיבוד ועוד, ולכן הזמנה מרוכזת ממקום אחד יכולה לחסוך זמן יקר והרבה כסף.