את הניקיון משאירים למקצוענים

את הניקיון משאירים למקצוענים

ניקיון צריך לדעת לעשות כראוי,  זאת אנו יודעים מאז ומתמיד. בעיקר כשאנחנו רוצים שהוא יהיה יסודי, יעיל, ישאיר ניחוח נעים, יבריק, יחטא ויעניק תחושה שהמקום טופל ונוקה כראוי. כשמדובר על הבית הפרטי שלנו, אנחנו מקפידים שהניקיון ייתן מענה ללכלוך של הילדים על הריהוט ועל הקירות, לשערות של חיות המחמד, לשימוש היום־ יומי, לחיטוי השירותים, ניקיון כתמי שומן, אבק ועוד. אם מדובר על החברה או על המשרד שלנו, הניקיון הוא הפנים של העסק, ויש חשיבות רבה לנראות שלו כדי ליצור רושם חיובי אצל הלקוחות, ותחושה נעימה בקרב העובדים. ניקיון, לצערנו, לא נשאר לנצח, וזו עבודה שיש לתחזק ולחזור עליה בתדירות כזו או אחרת. לא תמיד יש זמן, רצון או יכולת לעשות זאת בעצמנו, והדרך היעילה היא לתת למומחים של חברת ניקיון לעשות את המלאכה בצורה הטובה ביותר. חשוב לבחור בחברה אמינה, שמשתמשת בחומרים איכותיים שאינם גורמים נזק. 

ניקיון שמשפיע

חברות ניקיון מציעות שירותי ניקיון ואחזקה למגזר הפרטי, למגזר הציבורי, לבנייני מגורים, לבתי עסק, לחנויות, לקניונים, למשרדים ועוד. כך אפשר להיות בטוחים שהניקיון נעשה על הצד הטוב ביותר, תוך שימוש בציוד מקצועי הנדרש כדי לבצע את העבודה היטב. חברות ניקיון המנקות בנייני מגורים ומשרדים דואגות שהמבנים ינוקו היטב, כך שגם תחלופת הדיירים או תנועת הלקוחות לא ישפיעו על מראה המקום, והוא ינוקה באופן קבוע. חברות הניקיון מציעות ללקוחותיהן מגוון שירותי ניקיון הכוללים אחריות לטיפול בחניונים, חדרי מדרגות, מעליות, לובי, מראות, צמחייה, חדרים במשרדים, קירות, מטבחים, חדרי שירותים, שטיחים, פרקטים, ריהוט, חלונות, גם כשמדובר על ניקיון בגובה רב. כמו כן, לאור ריבוי היונים ונזקיהן, קיים שירות לצורך הרחקת יונים, ניקוי לשלשת יונים ועוד. 

התחדשתם? ברכות 

רכשתם דירה חדשה מקבלן? שיפצתם דירה? תתחדשו. עכשיו יש צורך להפוך את המעון לראוי למגורים, והדבר אומר שיש לבצע עבודה יסודית כדי שתוכלו ליהנות באמת. עבודות בנייה או שיפוץ מבנה מצריכות ניקיון יסודי כדי להשיב את הדירה ממצב של אתר בנייה לבית מגורים נעים ונקי. במהלך העבודות נראה לפעמים שהמשימה בלתי אפשרית, אך חברת ניקיון מיומנת תצליח להפוך את הדירה במהרה לנעימה, נקייה, מבריקה וראויה לכניסת הדיירים. אילו פעולות חשוב לבצע?

-הסרת שאריות צבע, אבק ורובה מהרצפה ומהקירות.

-הברקת קרמיקה, ברזים וכלים סניטריים.

-ניקיון יסודי לארונות המטבח.

-ניקיון לריהוט שנותר בדירה בעת השיפוץ.

-הברקת המרצפות, המרפסות, מעקות, חלונות, דלתות ומשקופים.

-ניקוי אדני החלונות, מרזבים, פתחי הניקוז.

אם יש בעיית לשלשת יונים במרפסות, בגגות או במסתרי כביסה, מומלץ לטפל בכך בהקדם, כיום ניתן לבצע הרחקת יונים במגוון שיטות. אם מדובר בבניין מגורים משותף, מומלץ לבצע טיפול יסודי עוד בטרם האכלוס, אשר ימנע מיונים להגיע למסתורי הכביסה ולגגות המבנה, דבר הגורם למפגע תברואתי ואסתטי, לרעש ולריחות לא נעימים.