מחפשים שירותי ניקיון למשרדים שלכם? מספר דגשים

מחפשים שירותי ניקיון למשרדים שלכם? מספר דגשים

כיצד לבחור שירותי ניקיון למשרד בצורה הטובה ביותר?

כבעליו של עסק אתם בוודאי רוצים שהמשרדים שלכם יראו תמיד נקיים ומצוחצחים, גם לשם שמירת המוניטין שלכם על ידי הלקוחות המגיעים למתחם וגם לשם דאגה לעובדים שלכם מבחינת תנאי עבודה ראויים. על מנת להשיג זאת באופן קבוע, עליכם להתקשר עם חברה אשר מתמחה במתן שירותי ניקיון למשרדים ובתי עסק ולא להתפשר על עובדים עצמאיים למיניהם אשר מומחים בעיני עצמם. כיצד תדעו לזהות חברת ניקיון שכדאי להתקשר איתה? מייד תבינו.

התאמה מושלמת לצרכי המשרד שלכם

זה נכון שניתן למצוא כמעט על כל עץ ולוח מודעות פרסום של אדם אשר מעוניין להציע את שירותיו כמנקה, אך יש לקחת בחשבון כי אדם מהסוג הזה בדרך כלל לא באמת יוכל להעניק למשרדים שלכם את השירות האיכותי ביותר. הוא אולי יכול להיות מנקה מצוין אבל לא יהיה לו את כל הציוד הדרוש לשם הענקת מענה מיידי לכל צורך שהמשרד שלכם צריך. למשל, אין מה להשוות בין ניקיון של ריצוף לבית לניקיון של ריצוף למשרד, שם יש צורך גם במכונת פוליש וחומרים מיוחדים ויקרים. כנ"ל לגבי הצורך לנקות חלונות ענקיים, שטיחים מקיר לקיר ועוד. 

חברת ניקיון מקצועית אמורה להיות מסוגלת לתת לכם מענה לכל צרכי הניקיון שלכם ותגיע עם כל הציוד החומרים הנדרשים. לחברה שכזאת גם לא תהיה בעיה להתאים את עצמה להספקי ותנאי העבודה מצופים ממנה. תוכלו להזמין ממנה שירותי ניקיון מסביב לשעון או רק לאחר שעות העבודה, תוך קבלת משרדים נקיים בתחילת היום הבא. ככה זה שלא מתבססים רק על עובד אחד.

צוות עובדים מקצועי ומיומן

עוד דגש איכות בבחירת חברת ניקיון קשור בצוות העובדים שלה. חברה איכותית תעסיק צוות עובדים קבוע, שאותו היא מטפחת לאורך שנים רבות. ההשקעה בעובדים משתלמת ובאה לידי ביטוי בעבודה מושלמת, ללא גרימת נזק לרהיטים וריצוף, ידע רב בהפעלת מכשירי ניקוי ועבודה עם חומרי ניקוי שונים. לעיתים רבות הצוות הינו כה מקצועי עד שהוא מסוגל לבצע גם פעולות "הנדימן" שונות ולחסוך לכם כבעלי בניין המשרדים הרבה מאוד כסף בתיקונים שונים. חברת ניקיון בעלת מוניטין אף תקפיד להעביר את צוות העובדים שלה בקרת איכות וסינון טרם ההעסקה (למשל, בדיקת עבר פלילי),  כך שתרגישו בטוחים לגבי המנקים שתכניסו למתחם המשרדים שלכם. וודאו כי היא אכן נוהגת כך לפני שתתקשרו עם חברה מסויימת.

שירותי ניקיון שניתנים על ידי חברה שמחזיקה ברישיון מתאים

ונסיים בדגש אולי החשוב מכולם – להזמין שירותי ניקיון אך ורק מחברה אשר מחזיקה ברישיון מתאים. בשנים האחרונות יצא תיקון לחוק העסקת עובדים על ידי קבלני כוח אדם ובו נקבע כי חל איסור מוחלט על התקשרות וקבלת שירות מחברות ניקיון שאינן בעלות רישיון מתאים ממשרד התמ"ת. אל תגידו לא ידענו, כאשר פקחי משרד התמ"ת והכלכלה יגיעו למשרדים שלכם לביקורת, יעצרו את העבודה ויקנסו אתכם על עבירה זו. 

מעבר לשמירה על החוק והימנעות מהסתבכויות, הדבר יעזור לכם גם לקבל החלטה מושכלת שכן אישור התמ"ת מהווה למעשה תו תקן עבור חברת הניקיון המועמדת, על כך שהיא עברה ביקורת ונמצאה תקינה מבחינת התנהלות ודרכי העסקה.