ניקיון בנייני מגורים – היתרונות

ניקיון בנייני מגורים – היתרונות

מתפקדים כוועד הבית ומחפשים שירותי ניקיון לבניין? חברת ניקיון מקצועית היא הפתרון המושלם

לאורך עשרות שנים, היה נהוג בכל בנייני ישראל להתקשר עם מנקה מדרגות שיכל להיות כל אדם אשר חיפש לו הכנסה נוספת מעבר לשעות העבודה הרגילות שלו. בשנים האחרונות, בבניינים רבים כבר הבינו שכדי לקבל שירותי ניקיון איכותיים באמת, עדיף להתקשר עם חברת ניקיון מקצועית. מתפקדים כוועד הבית בבניין ולא יודעים האם באמת זו הדרך המועדפת? הישארו עימנו ותבינו מדוע התקשרות עם חברת ניקיון היא הדבר הטוב ביותר עבורכם.

החשיבות של ניקיון מקצועי בבניין שלכם

הצלחתם להגשים את חלומם של רבים ולרכוש לעצמכם דירה בבניין איכותי. לקחתם משכנתא רגילה או משכנתא הפוכה ואתם רוצים ליהנות ממגורים ברמה הגבוהה ביותר שרק אפשר. חלק מרכזי מכך תלוי בניקיון הבניין שלכם ולכם כוועד הבית אחריות גדולה ששירותי הניקיון יהיו מקצועיים ואיכותיים ככל שניתן.  זה נכון שתמיד ניתן להתקשר עם איזה סטודנט או פנסיונר שמציעים את שירותיהם בזול, אך מרבית האנשים שעושים זאת מגלים מהר מאוד שהניקיון אינו מקצועי דיו, אם בכלל המנקה מגיע באופן קבוע ולא ממציא תירוצים כל העת. 

כשאתם מתקשרים עם חברת ניקיון אתם יכולים להיות בטוחים שדבר כזה לא יקרה. חברה שכזאת מחזיקה במספר עובדים רב כך שתמיד יהיה מי שיחליף את המנקה במידה ולא יגיע. בנוסף, חברת הניקיון גם תדאג לבטח את העובד שלה בכל הקשור לתאונות שעלולות להתרחש, להפריש לו פנסיה, כך שאתם לא תצטרכו להתמודד אחר כך עם דרישות למיניהן.

אילו שירותים תציע לכם חברה מקצועית בתחום הניקיון?

היתרון המרכזי של התקשרות עם חברת ניקיון משרדים הוא כאמור רמת ניקיון גבוהה יותר, מה שיתבטא בהרבה יותר מרק העברת סמרטוט על המדרגות והמעקה. בין השירותים הרבים שתקבלו ניתן לציין: ריקון פחים, ניקוי ושאיבת אבק, ניקוי חלונות,, שטיפת רצפות, פוליש לפי הזמנה, ניקיון של פריטי ריהוט (ספות בלובי הבניין, למשל), ניקוי של המעליות ושל מתקנים מיוחדים (כגון חדרי כושר ובריכות שחייה במבנים החדישים והיוקרתיים יותר ואף של חניונים תת קרקעיים) ועוד. ההתקשרות מול חברה הניקיון יכולה להתבצע באופן קבוע (על בסיס יומי או שבועי) או באופן מזדמן, למשל לקראת חגים או לאחר שיפוץ גדול בבניין. 

חברת ניקיון מקצועית – דגשי איכות חשובים

על מנת לבחור נכונה, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לוודא כי מדובר בחברת ניקיון שעובדת באישור משרד התמ"ת – הדבר מתבקש על פי חוק אין להקל בכך ראש. דברים נוספים שיצביעו על כך שמולכם עומדת חברת ניקיון מקצועית הם העסקה של עובדים קבועים שעברו סינון קפדני (למשל, היעדר עבר פלילי) והכשרות מקצועיות קבועות, שימוש בחומרי ניקוי איכותיים ומכשור מתקדם (שואבים חזקים, מכונות ניקוי באדים, מכונות פוליש וכו') ואפשרות לתת לכם שירות ומענה בכל שעה שתתאים לכם ולא תפריע את מנוחתם של כל דיירי הבניין שלכם.