המדריך לבחירת המשרד המתאים לצרכים שלכם

המדריך לבחירת המשרד המתאים לצרכים שלכם

הפתגם הידוע 'אל תסתכל בקנקנן אלא מה שיש בתוכו' אולי נותן לנו, לאנושות מוסר השכל משמעותי על האופן בו אנחנו שופטים מקומות ואנשים, אבל ללא כל ספק אם אנחנו, בתור בעלי עסקים, מעוניינים להישאר על המפה, אנחנו לא יכולים להישען על המשפט הזה בתור תירוץ.

כלומר, 'הקנקן' , המשרד בו אנחנו בוחרים לעבוד, האופן בו אנחנו מעצבים את אותו משרד, המיקום שלו ועוד, כל אלו בסופו של יום משפיעים על האופן בו הלקוחות שלנו רואים את החברה שלנו, על האופן בו העובדים שלנו רואים את מקום העבודה שלהם ועוד.

הרי על זה כבר אמרו חזל מקדמת דנא 'דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם'. כלומר, דווקא הבחירה במקום יפה, חדש, מודרני, בעל חלונות גדולים, עם נוף מרהיב לתל אביב, כל אלו משפיעים במודע או שלא בהחלטות של הלקוחות שלנו ובאופן בו העובדים שלנו רואים את מקום העבודה שלהם.

המחויבות של העובדים למקום העבודה כמו גם הרצון של הלקוחות שלנו לשתף איתנו פעולה, יהפכו דרמטיים יותר אם פשוט נבחר משרדים שיהפכו את כרטיס הביקור של החברה שלנו לאטרקטיבית במיוחד.

איך בוחרים נכון את המשרדים הטובים ביותר עבור המשרד שלנו?

אז אם אתם השתכנעתם בכך שאתם צריכים לבחור בתבונה את המשרדים לחברה שלכם. אם אתם מתלבטים כבר בין משרדים להשכרה בתל אביב בעלי אופי שונה, אנחנו מעוניינים לתת לכם כמה טיפים שיהפכו את המהלך של בחירה באותם משרדים להשכרה בתל אביב לקל יותר ומקצועי יותר עבורכם.

קודם כל, ההמלצה היא לרשום מה מייחד את החברה שלכם: אנחנו יודעים שזה נשמע אולי קצת 'פלצני', הרי מה הקשר בין העבודה שלכם לרשימה של מטרות וחזון אירגוני. אבל, בחירה של משרדים להשכרה בתל אביב יכולה להתבצע אחרי שאתם מגדירים לעצמכם לרגע מה למעשה מייחד את החברה שלכם. האם החברה שלכם היא חברה של עורכי דין, שדורשת משרד עבור כל עובד כדי שיוכל לקיים פגישות עם הלקוחות? האם אתם חברת סטארטאפ שרוצה לייצר תחושה של שיתוף ושייכות בין העובדים לכן חשוב לה לקיים מרחב של 'אופן ספייס' במשרדים שלה? הגדרות מהסוג הזה יעזרו לכם לכוון למקום אליו אתם מעוניינים להגיע.

שימו לב לבחור במקום שיאפשר לכם לשלב ואל תשכחו את הנוף כמובן:  הכי חשוב הוא לאפשר לעצמכם לבחור בין משרדים להשכרה בתל אביב את הנקודה שתאפשר לכם לשלב. ליצור מרחבים משותפים לצד נקודות בהן לכל עובד יהיה יותר שקט. האמינו לנו כי התנועה הזו של העובדים תעודד יצירתיות לצד מרחבים שמאפשרים ריכוז בעבודה.

אל תשכחו כמובן לבחור מקום שיאפשר לעובדים וללקוחות שלכם להביט רגע בנוף. תחושה של גודל ומרחב תורמת מאוד לתחושה של יצירתיות ולהבאה של רעיונות חדשים לשולחן.