ריח רע מהשירותים? הסיבות והפתרונות

השירותים הם אחד המקומות החשובים בבית שלנו. לשם אנחנו הולכים כדי להקל על עצמנו, ויודעים מה, אפילו בשביל קצת זמן איכות עם איזה עיתון או מגזין. עם זאת, ריח רע מהאסלה יכול להיות סימן לכך שמשהו השתבש במערכת האינסטלציה ואינדיקציה לבעיות צנרת.

אם יש לכם ריח רע הנידף מהשירותים שלכם, כדאי לדעת שהריח יכול להיגרם מגורמים שונים כמו אסלה שעולה על גדותיה, ביוב סתום וגזים של ביוב. הגורמים השכיחים ביותר לריח לא נעים בשירותים הם:

1) ביוב שעולה על גדותיו. זה קורה אם האסלה מלאה מדי, או אם מישהו הוריד הרבה דברים לאסלה שלא היו אמורים להידחק לצנרת (כמו מגבונים לחים שאינם מתכלים).

2) ניקוז סתום: יהיה צורך להזמין אינסטלטור בחולון לטיפול בבעיה זו.

3) גז ביוב: אם יש צינור סתום, הוא עשוי לפלוט גז ביוב בעל ריח רע.

כיצד לסדר את הבעיה של ריח רע מהשירותים? 

הדרך הטובה ביותר לתקן את הבעיה היא להתקשר לאינסטלטור מקצועי שיוכל לתת לך עצות כיצד לתקן את הבעיה. בין אם תצטרכו אינסטלטור בחולון או בכל עיר אחרת, יהיה חשוב גם לערוך השוואת מחירים בין אינסטלטורים (מיד נדבר גם על זה). זוהי בעיה נפוצה שאנשים מתמודדים איתה עם השירותים המודרניים. 

בעוד שהפתרון הראשון שאנשים עשויים לחשוב עליו יהיה להשתמש בחומץ כדי לנקות את האסלה, זה לא ממש עוזר בד"כ. לרוב, תצטרכו אינסטלטורים מקצועיים שיוכלו לרדת לשורה התחתונה של בעיית הצנרת שלכם. וכשתצטרכו שרברב בחולון, הקפידו לערוך מחקר שוק טרם שכירת איש המקצוע. 

מה עוד יכול לגרום לריח רע מהשירותים?

ריח של אסלה יכול להיגרם ממספר גורמים. זה יכול להיות בגלל סוג חומר הניקוי בו משתמשים באסלה, משך הזמן שחלף מאז השטיפה האחרונה, ואפילו סוגים מסוימים של חיידקים או פטריות, עובש בעקבות רטיבות ברצפה ועוד. 

ריחות רעים משירותים הם בעיה נפוצה אך יש לכך סיבות רבות. הסיבה השכיחה ביותר היא הצטברות פסולת באסלה או בצנרת הביוב. כאשר זה קורה, זה יכול לגרום לריח לא נעים שקשה להסיר בשיטות ניקוי מסורתיות. במקרים אלו, אינסטלטור בחולון יוכל לסייע בפתיחת סתימות, תיקון צנרת ועוד. 

אל תשכחו להשוות מחירים בין אינסטלטורים 

כדאי תמיד להשוות מחירים בין אינסטלטורים לפני שאתם שוכרים אחד. אתם יכולים לחסוך כסף על ידי השוואת מחירים ומציאת העסקה הטובה ביותר לצרכים שלכם. כל אינסטלטור בחולון עשוי להציע שירותים שונים, ככה שיהיה חשוב לדעת במי אתם בוחרים. 

כולנו יודעים שאינסטלטורים הם יקרים. העלות הממוצעת של שרברב היא כ- 350 – 550 ₪ ומעלה, כאשר זה כולל בד"כ עבודה, חומרים וציוד. באמצעות השוואת מחירים, תוכלו לאתר את איש המקצוע שעובד במחירים הוגנים ומספק שירותים מהימנים.