ניקיונות תקופתיים מומלצים לדירה

ניקיונות תקופתיים מומלצים לדירה

השמירה על ניקיון הדירה הוא נושא מהותי אצל כל משפחה כדי ליהנות מחיים היגייניים ולמען בריאותם וחיוניותם של כל בני הבית.

ניקיונות תקופתיים מומלצים לדירה

בכל דירה מבצעים ניקיונות מינוריים בכל יום ואחת לכמה ימים, שבוע, או שבועיים מבצעים ניקיון תקופתי אשר כולל פעולות רבות. תדירות הניקיון נקבעת על ידי בעלי הדירה ובהתאם לצורך הקיים בדירות אשר מתגוררים בהן כמה ילדים ובעלי חיים, תדירות הניקיון תהיה תכופה ולעומת זאת אדם החי לבד ונמצא רוב היום במקום העבודה שלו,  מסתפק בדרך כלל בניקיון יסודי אחת לשבועיים. 

דירות למכירה בחדרה המאוכלסות על ידי משפחות צעירות, בוחרות לבצע ניקיון תקופתי מזמינות את חברת ניקיון אשר צוותיה מבצעים עבודה איכותית ומתאמות את הפעולות הספציפיות הנדרשות לביצוע. 

העובדים המיומנים מקפידים על שימוש בחומרי ניקוי בטיב מעולה וכך מנקים את כל רבדי הבית, החל בסלון דרך כל החדרים. חיטוי כל הכלים הסניטריים בחדרי הרחצה והשירותים, ניקיון יסודי בכל המטבח כולל הארונות ומשטחי השיש. 

יניקה מאסיבית באמצעות שואב אבק בעל יניקה עמוקה של כל השטיחים והמזרנים, ניקוי במטלית לחה את לוחות הפרקט ושטיפה משמעותית של שטחי האריחים במרחב הבית. 

אם מדובר בדירה עם מרפסת או מרפסות, מתבצע ניקיון יסודי של כל החלל כולל המעקה, המדרגות והפרגולה.

בסיום העבודה הבית נקי למשעי, מצוחצח וריחני. בעלי הדירה נהנים להגיע הביתה בתום יום העבודה וליהנות מדירה נקיה ואסתטית שתענוג להגיע אליה לאחר פעולות הניקיון יוצאות הדופן שבוצעו בה לאורך היום. 

ניקיונות טרם הכניסה לדירה חדשה 

בין רוכשי דירות למכירה בחדרה, קיימים רבים אשר הזמינו שרותי ניקיון מקצועיים טרם הכניסה לדירה. הסיבה לכך היא שלאורך כל תקופת הבנייה פעלו בדירה אנשי מקצוע רבים אשר השתמשו בסוגים רבים של חומרים, כלים ומכשירים. כל אחד מהם השאיר חומר גלם, שאריות שונות, פסולת ועוד. מכיוון שאי אפשר להיכנס לדירה חדשה במצב כה עגום, נדרשת פעולת ניקיון מאסיבית של מביני עניין אשר פועלים באופן מקצועי בדירות חדשות מדי יום, כדי שתהיה ראויה למגורים.

הפעולות מתבצעות על ידי צוותים מקצועיים, בעבודה מתוכננת אשר כוללת את כל המרחב הביתי, שלב אחרי שלב. הפרויקט מתחיל מאיסוף כל הפסולת, חומרי הבניין, הנסורת ועוד. מנקים באופן יסודי ביותר את חדרי האמבטיה והשירותים תוך שימוש בחומרי חיטוי וניקיון ייחודיים. ניקוי של כל החדרים, גופי התאורה, החלונות, התריסים והדלתות בחלקם הפנימי והחיצוני.

המטבח זוכה לניקיון מיוחד של כל ארונות המטבח בחלקם הפנימי והחיצוני, משטחי העבודה, האי המדפים וכל פריט נוסף הקיים במטבח זוכה לניקיון יוצא דופן.

לסיום מבצעים ניקיון מיוחד בלוחות הפרקטים, ובמשטחי האריחים, כולל ביצוע הברקה במכונת פוליש המתאימה לסוג האריחים, כדי ליצור מראה מושלם של הבית.