טיפים לניקיונות לאחר רכישת דירה חדשה

טיפים לניקיונות לאחר רכישת דירה חדשה

רכישה של דירה חדשה כרוכה בהרבה מאד התרוצצויות, סידורים, תיאומים וכספים. כאשר מסיימים את התשלומים ומקבלים את המפתח לדירה, יש רצון עז להיכנס מידית למגורים בדירת החלומות.

מצבה של הדירה החדשה 

לאחר בנייה אשר נמשכה חודשים רבים, שימוש באין ספור חומרי בנייה ואנשי מקצוע הבית נראה במצב גרוע ואין כל אפשרות לעבור לגור בו. השיטה הנכונה היא לבצע ניקיון יסודי באמצעות חברה המתמקצעת בשירותי ניקיון לדירות חדשות, כיוון שיש להם את הציוד הנדרש, את חומרי הניקיון והחיטוי המתאימים ביותר לניקיונות מאסיביים ועובדים מנוסים אשר עוסקים בכך ביום יום.

עבודתה של חברת הניקיון 

חברת הניקיון אשר עוסקת בכך שנים רבות, פיתחה שיטת עבודה אשר מתאימה ללקוחות אשר חיפשו דירות למכירה בנהריה ומצאו בה דירה שתואמת בדיוק את הדרישות שלהם מבחינת סביבת מגורים וגודלה של הדירה.

עובדי החברה מפנים בשלב הראשון את כל הפסולת שהצטברה בדירה. לאחר מכן הם מנקים באופן יסודי את כל הדלתות, החלונות והתריסים הן בחלקם הפנימי ואם אפשר גם בחלקם החיצוני, תלוי בקומת המגורים. כמו כן הם מנקים במרפסות את המעקות לכל אורכם, מדרגות אם קיימות לגג או לקומה השנייה.

הארונות החדשים במטבח זקוקים לניקיון רציני בכל נפחם, הדלתות, הצירים, משטחי השיש, האי, המדפים וכל פריט אחר הקיים במטבח. מדובר בעבודה קשה וחשובה ביותר לאור העובדה שהמטבח הוא לב ליבו של הבית, מאחסנים ומכינים בו מאכלים ומטעמים. 

ניקיון של מרחבי הדירה 

תשומת לב מיוחדת מוקדשת לחדרי האמבטיה והשירותים. העובדים מנקים ומחטאים באופן גורף את כל הכלים הסניטריים, אמבטיה, כיורים מונחים, אסלות תלויות, אריחי קרמיקה על הקירות, ארונות אמבטיה ועוד. בתום הניקיון, המיקומים הללו נקיים ללא דופי, מצוחצחים ומחוטאים. 

בסלון, בחדר השינה, בחדר העבודה ובחדרי הילדים מבצעים ניקיון הכולל את כל פינות החדרים כך שיהיו נקיים באופן מושלם.

אם קיימים בחדרים פרקטים, מנקים אותם באמצעות מטליות לחות וחומרי ניקוי ייעודיים. במקומות אשר בהם רוצפו אריחים מנקים בשטיפה יסודית ביותר. לאחר שהמשטחים יבשים מבצעים פוליש בהתאם לסוג האריח באמצעות מכונת פוליש חדישה אשר עוברת באופן אינטנסיבי על כל אחד מהאריחים, מבריקה ומצחצחת אותו תוך שימוש במברשת בעלת החוזק הנכון וחומרי הניקוי המתאימים לסוג זה של אריחים.  

עבודת הפוליש מסיימת למעשה את פעולת הניקיון יוצאת הדופן אשר בוצעה בדירות למכירה בנהריה והפכה את הדירה מערימה של פסולת לדירה יפהפייה, אשר סוף סוף רואים את גודלה האמתי, עד כמה היא מרווחת, אפשר להיכנס למרפסת וליהנות מהנוף הנשקף ממנה וכל אחד מהילדים מרוצה מהחדר המקסים המיועד עבורו.

זה הזמן לבצע את ההשלמות העיצוביות, לתאם את התקנת הרהיטים ומכשירי החשמל כדי שאפשר יהיה להעביר את הארגזים לדירה החדשה.