ניקיון משרדים יומי

ניקיון משרדים יומי

אחת התהיות שעולות לא פעם בקרב מנהלי משרדים, גדולים וקטנים קשורה לעולם הניקיון. במילים אחרות, התהייה עוסקת בשאלה, האם יש לשכור חברת ניקיון חיצוני או להעסיק עובדי ניקיון בחברה, האם יש צורך להזמין שירותי ניקיון יומיומיים או אפשר לקבוע לשירות שבועי בלבד, מה בדיוק צריך לבחון כשמזמינים חברת ניקיון חיצונית שתבצע את העבודה במשרד. נתחיל מהסוף. כשרוצים ליהנות ממשרד נקי כל הזמן, יש לקבוע מה בדיוק אנחנו רוצים שהחברה תבצע, כיצד, באיזו תדירות. אנחנו צריכים לקבוע פרמטרים שונים על פי היא תעבוד ועל פיהם אנחנו נבחן את הצוות של החברה, אשר נשלח אלינו.

מפה אנחנו יכולים להבין, שעדיף לנו לשכור חברה חיצונית שתבצע את כל העבודה ולא להשאיר את זה בידיים שלנו. זה נובע מכמה סיבות, ראשית, מדובר על עבודה שצריכה להתבצע על ידי גורם מקצוע, אנחנו לא יכולים להשאיר את העבודה בידיי אנשים שאינם מתעסקים בתחום, בטח לא בידיי עובדי המשרד שצריכים להתעסק בעבודה שלהם ולא לבזבז זמן על עבודות ניקיון.

משתי הנקודות שהעלנו, אנחנו צריכים להחליט האם אנחנו מחפשים שירות יומיומי או שירות שבועי. צריך לומר שאין וגם לא נכון להזמין שירות חודשי, והסיבה היא ברורה, אנחנו לא יכולים לחכות חודש עד שצוות ניקיון יגיע אלינו. מכאן שהבחירה היא בין שירות ניקיון משרדים יומי, שבועי או בין לבין. לפני שנסביר מדוע שירות יומי הוא הדבר הנכון עבורנו, אנחנו צריכים לקחת בחשבון שזה לא רק עניין של מה אנחנו צריכים, זה גם עניין של עלויות, מה בדיוק אנחנו יכולים לאפשר לעצמנו, האם אנחנו יכולים לאפשר לעצמנו שירות יומי או נצטרך להסתפק במשהו שהוא פחות מזה. אגב, יש מקומות בהם מעסיקים עובדי ניקיון שנמצאים כל הזמן במבנה והם מספקים שירות כל יום, כל היום. אך זה כמובן במקומות גדולים שלא יכולים להישאר לא נקיים, מסיבות שונות, אף לא לרגע.

מדוע שירות ניקיון יומי הוא הדבר הנכון עבורנו?

ברגע שאנחנו מזמינים שירות ניקיון אנחנו נהנים משני דברים עיקריים.

ראשית, המשרד שלנו נהנה מניקיון קבוע, יומי, כך אנחנו נהנים מסביבת עבודה איכותית, נעימה ונקייה. אין ספק שזה ישפר במידה ניכרת את התחושה במקום, בין אם של העובדים ובין אם בכלל, שלנו כבעלי המקום, ספקים ולקוחות שמגיעים אלינו.

שנית, אם אנחנו מזמינים שירות ניקיון יומי, אנחנו חוסכים בכך עבודות ניקיון עתידיות, אנחנו מקלים ברמה ניכרת על עובדי הניקיון. במקום שיצטרכו להתעסק עם דברים מתגלגלים, אזי שכל יום הם מנקים את המקום וכך הם שומרים עליו נקי לאורך זמן. זה הרבה יותר אפקטיבי ונכון עבורנו.

לסיכום, אין ספק שאם יש לנו את האופציה הרי שניקיון משרדים יומי הוא הדבר הנכון ביותר בשבילנו.