ניקיון משרדים לפני איכלוס

ניקיון משרדים לפני איכלוס

אחד השירותים החשובים ביותר בתחום של ניקיון מבנים בכלל וניקיון משרדים בפרט, הוא ניקיון לפני איכלוס. רגע לפני שנכנסים אל המקום עם כל הרהיטים והציוד, מזמינים חברת ניקיון אשר לוקחת על עצמה את העבודה לנקות את כל המקום היטב, בשביל לאפשר כניסה חלקה למבנה נקי. הרעיון של ניקיון משרדים לפני איכלוס הוא מאוד פשוט. בין אם מדובר במבנה קיים שלא עבר שינוי, מבנה שעבר שיפוץ ובוודאי אם מדובר במבנה שזה עתה הסתיימה בנייתו, הרי שאי אפשר להיכנס אליו ולהכניס לתוכו רהיטים וציוד, מבלי לנקות אותו קודם לכן.

ראשית, המקום יהיה מלא אבק ולכלוך, שנית, אם אנחנו נכניס הכל, לא נוכל לנקות אותו בצורה סבירה. גם אם אנחנו נעשה כמה וכמה שטיפות, גם אם ננקה את כל המקום מספר פעמים, עדיין בגלל שהמקום כבר יהיה מאוכלס עם ריהוט וחפצים שונים, יהיה לנו מאוד קשה לנקות אותו כמו שצריך וזה יכול להקשות עלינו לעבוד במקום, יתרה מזו, ייתכן מאוד שהלכלוך יפריע לנו בצורות שונות, כולל מבחינה בריאותית.

לכן נהוג להזמין חברה שמתמחה בניקיון משרדים לפני איכלוס. החברה מגיעה למקום, בודקת אותו, ביחד איתנו נקבע מה בדיוק צריך לעשות, כיצד, ואיפה. היא מכינה תוכנית עבודה, מגישה לנו הצעת מחיר ותוך זמן קצר היא יוצאת לדרך ומתחילה לבצע את עבודתה עם מיטב האנשים שעומדים לרשות, וכמובן עם כל המכשירים והתכשירים הנדרשים לשם כך.

לפני שנסביר מה בדיוק נעשה, חשוב לומר, כל השירות חייב להתבצע על פי לוח זמנים ברור, כשהמטרה היא לסיים את העבודה יום או יומיים לפני שתהליך ההובלה מתבצע. אין טעם לבצע את השירות שבועות לפני, מאחר ואז המבנה יעמוד ריק ויצבור שוב לכלוך. לכן מוטב שאנחנו נבצע את כל התהליך, זמן סביר לפני שאנחנו נכנסים אליו. כך שהכל צריך להיות מותאם וברור.

כיצד מבצעים את ניקיון לפני איכלוס?

להבדיל מניקיון רגיל, במקרה של ניקוי לפני איכלוס אפשר לנצל את העובדה שכל החללים ריקים, ואז ניתן לנקות בצורה הרבה יותר טובה ויעילה את המבנה. זה אומר לעשות פוליש, לעשות וקס, לשטוף את המרצפות בצורה הרבה יותר רצינית, לנקות חלונות, אבק מכל השקעים, לנקות כתמים שהצטברו במקומות שונים ועוד.

במקרים רבים, תהליך הניקיון כולל גם הדברה, שכן בזמן הבנייה, שיפוץ או בכלל באופן כללי, ייתכן והמקום ימשוך אליו מזיקים שונים. לכן רצוי לבצע הדברה מקצועית לפני כניסה, שוב, אחרי שאנחנו נאכלס את המקום יהיה מאוד קשה לבצע את התהליך, אחת כמה וכמה זה ידרוש מאיתנו לבזבז זמן יקר של עבודה.

לסיום, רצוי להזמין חברה מקצועית שמתמחה במיוחד בניקיון משרדים לפני איכלוס בשביל ליהנות משירות איכותי, אטרקטיבי שישרת אותנו זמן רב.