חברת הובלות למשרדים

חברת הובלות למשרדים

החלטתם לפתוח משרד חדש וכעת אתם מחפשים אחר חברת הובלות שתוביל את כל הציוד המשרדי אותו רכשתם למשרד החדש? החלטתם לעבור למשרד גדול יותר או למשרד במיקום אטרקטיבי יותר? במאמר זה נספק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים לגבי בחירת חברת הובלות מתאימה להובלת תכולת המשרד שלכם ונספק לכם טיפים חשובים לקראת הובלת המשרד.

טרם הובלת משרד – הפעולות החשובות

סגירה – חשוב לזכור לסגור את כל הקשור אל חשבונות חשמל, שכירות, ארנונה וכל הקשור אל המשרד הקודם. בנוסף, יש לעדכן את ספק האינטרנט ואת ספק הטלפון שאתם עוברים לכתובת אחרת.


שירותי ניקיון – ניתן לפנות אל חברה אשר מספקת שירותי ניקיון במסגרת ניהול ואחזקת מבנים ומשרדים. חברה זו תוכל לנקות את המשרד הקודם ולנקות את המשרד החדש אליו אתם עוברים. שירות ניקוי משרדים טרם כניסה יכלול לרוב ניקוי אבק והסרת כתמים, שטיפה יסודית של המשרדים החדשים, פוליש ולאחר מכן הדברה.


ארגון הציוד – חשוב לדאוג לרשימה מסודרת של כל המחלקות השונות של המשרד, כאשר לכל מחלקה יש לשייך את קטגוריות הציוד. רישום מסודר זה יעזור לכם לארגן ולארוז את הציוד במהירות ולאחר מכן לפרוק אותו באופן מסודר במשרד החדש.

בחירת חברת הובלות משרד

חברת הובלות משרדים צריכה לספק ללקוח צוות מקצועי של מובילים, ציוד חדיש המותאם לכמות וסוג התכולה אותה מתכננים להעביר ורכב הובלה המותאם לתכולת המשרד. תמיד חשוב לוודא שאותה חברה בה אתם בוחרים אכן מתחייבת לעמוד בלוח הזמנים שנקבע עם לקוחותיה ושכל הציוד שלכם יועבר בבטחה למיקום החדש (לא לשכוח ביטוח ואחריות).


ספציפית להובלות של משרדים חשוב לוודא שאותה חברה בה אתם בוחרים היא חברה בעלת ניסיון רב בתחום הובלות למשרדים. כלומר, חברה שתשלח אליכם מומחה שיבחן את המשרד ויגיש לכם הצעת מחיר מסוגרת. חברה שתוכל לספק לכם לא רק שירותי הובלה אלא גם שירותי אריזה מסודרים, שירותי הובלת מנוף באם קיים צורך, שירות פירוק והרכבה של כל הציוד במהירות ובמקצועיות. קחו בחשבון שהמטרה שלכם היא לחזור לפעילות כמה שיותר מהר ולכן חשוב לוודא שהחברה יכולה לבצע את ההובלה, הפריקה וההרכבה בשעות בהן המשרד אינו פעיל.


כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לוודא שאותה חברת הובלות אכן פנויה להוביל את המשרד שלכם בתאריך בו אתם מעוניינים. שיהיה מעבר מוצלח.


בחירת חברת הובלות – הצעד הראשון צריך להיות בחירת חברת הובלה אשר מומחית בתחום הובלות למשרדים. כלומר, חברה שמנוס