3  טיפים לבחירת חברת ניקיון בצפון

3 טיפים לבחירת חברת ניקיון בצפון

אם אתם מחפשים אחר טיפים לבחירת חברת ניקיון בצפון, אתם מחפשים אחר תוצאות מקסימליות של בית נקי. יחד עם זאת, אתם כנראה גם מעוניינים לחסוך בעלויות ניקוי דירה. אם כך, בואו נברר ביחד כמה עולים שירותי ניקוי בצפון. כמו כן, נדבר על טיפים לבחירת חברה מנצחת לניקוי דירה ובית. 

כל עוד פלוני ופלונית מעוניינים לנקות את דירתם כהלכה, ישנן חברות ניקיון מומלצות שיכולות לסייע בכך. יחד עם זאת פלוני ופלונית ירצו לדעת שהם משלמים מחיר הגון על שירותי ניקוי מקצועיים בצפון. רגע לפני בחירת חברת הניקוי שלכם, הכנו עבורכם מדריך לאיתור חברת ניקיון דירות בחיפה והצפון. קודם כל, בואו נתחיל עם סקר שוק קטן שערכנו, השוואת מחירים ועלויות ממוצעות לשירותי ניקוי בצפון.

כמה עולה ניקוי דירה בצפון ובחיפה? 

עלויות שירותי ניקוי בצפון מתחילות בסכומים ממוצעים של כ-1,100 ₪. אם תצטרכו ניקיון דירת 1-2 חדרים, העלות הממוצעת על כך תהיה 1,250 ₪. יחד עם זאת, ניקוי דירת 3 חדרים כבר יעלה מעט יותר, כ-1,500 ₪ בממוצע. 

בימינו ניתן ומומלץ לערוך השוואת מחירים באינטרנט. למעשה, מומלץ לבצע השוואה שכזו לפני כל הסתייעות באנשי מקצוע. כל עוד אתם מקבלים שירות כזה או אחר, חשוב לדעת מה הם המחירים הממוצעים בשוק. לדוגמה, ניקיון דירת 4 חדרים בחיפה יעלה לכם בין 1,500 ₪ ל-1,700 ₪ בממוצע. לאחר שהבנו בערך מה המחירים על שירותי ניקוי בחיפה והצפון, בואו נדבר על טיפים לבחירת חברת ניקיון מקצועית.

  • קבלו הצעת מחיר מראש מחברת הניקוי ופירוט העבודה 

מומלץ לקבל מראש הצעת מחיר מחברת הניקוי, שלמעשה תכלול גם את שיטות העבודה ותוכנית העבודה של אנשי הניקוי. ככה תוכלו לדעת בדיוק איזה סוג שירות אתם תקבלו. למשל, אם יש צורך להשתמש במכונות ניקוי, יהיה כדאי לציין זאת בחוזה ההתקשרות אל מול חברת הניקוי. 

  • אל תתפתו להסתייע בחברת ניקוי זולה מאוד 

שמעו לנו, עדיף לחפור קצת יותר עמוק בכיס ולשלם על שירותי ניקוי מקצועיים. אל תתפתו להסתייע בחברות ניקוי עם מוניטין לא ידוע. כדאי לבדוק מי הם הלקוחות של חברת הניקוי, למשל. אם חברת הניקוי מספקת שירותי ניקוי למגדלים וחברות או ארגונים, כנראה שהיא מקצועית דיה כדי לשרת גם אתכם. 

  • לחתום על חוזה התקשרות הכולל אחריות על עבודת ניקוי 

כשאתם חותמים על חוזה העבודה אל מול חברת הניקוי, כדאי להדוק שאתם מקבלים אחריות על עבודת הניקוי. אם אכן קיבלתם אחריות על העבודה של אנשי הניקוי, יהיה כדאי לציין זאת בחוזה ההתקשרות מולם. בסופו של דבר, יהיה חשוב לעגן בחוזה את כלל תוכנית העבודה של חברת הניקוי. אל תסתפקו בשיחה ידידותית עם אנשי הניקוי. גם אם הם נראים לכם הגונים וישרים, יש לחתום על הכול כחוק בחוזה.